Je bent hier: Home Teams Heren 1 Mededelingen RED GIANTS GOED VERTEGENWOORDIGD OP ALL STAR GALA

Red Giants

Advertentie

RED GIANTS GOED VERTEGENWOORDIGD OP ALL STAR GALA

E-mail Afdrukken

Op zaterdag 20 mei wordt er in Katwijk het promotiedivisie all-star gala georganiseerd door Grasshoppers. Door de coaches uit de competitie is er een selectie gemaakt van spelers die uitverkozen worden tot de besten van de competitie.

Red Giants levert aan het basketball feestje in Katwijk totaal 4 spelers, Bas Rozendaal, Rikus ten Napel en Enzo Swart zullen de rode kleuren vertegenwoordigen van Red Giants tijdens de All Star Game en Nick Martina zal zijn “skills” laten zien tijdens de skills challenge. Naast de All Star Game zal Bas Rozendaal zijn dunks etaleren tijdens de dunkwedstrijd en zal Enzo Swart proberen om de driepuntswedstrijd te winnen.

Kortom, Red Giants is op alle onderdelen vertegenwoordigd in Katwijk.

 

Het programma:

10:00 – 12:00 Clinic onder leiding van Toon van Helfteren
12:45 Skillschallenge
13:45 Driepunterscontest
14:30 Dunk Contest
16:00 All Star Game

Voor de volledige deelnemerslijst klik je op Lees Meer hieronder.

ALL STAR GAME

Team Laki Lakner:
1. Nino Gorrisen – Landslake Lions
2. Rico Bakker – Groene Uilen Groningen
3. Michael Madanly – Landslake Lions
4. Luuk Kortekaas – Groene Uilen Groningen
5. Bas Rozendaal – Red Giants Meppel
6. Jos van der Laan – Landslake Lions
7. Rikus ten Napel – Red Giants Meppel
8. Ahmad Haj Ishaq – Landslake Lions
9. Berend Weijs – Landslake Lions
10. Roy Rinia – Landslake Lions

Head coach: Laki Lakner
Assistent coach: Milko Lieverst
Team manager: Leszek Rutkowski

Team Jeroen Reitsema:
1. Rogillio Sewrattan – Cobra Nova Voorburg
2. Ingmar Kok – BS Leiden
3. Lars Jansen – Lokomotief Rijswijk
4. Branko Olij – Lokomotief Rijswijk
5. Wouter Breel – Solar-Systemen Grasshoppers
6. Jake Prins – Solar-Systemen Grasshoppers
7. Luke Essenstam – Lokomotief Rijswijk
8. Stephan Verhart – Black Eagles Rosmalen
9. Tim de Jong – Solar-Systemen Grasshoppers
10. Enzo Swart – Red Giants Meppel


Head coach: Jeroen Reitsema
Assistent coach: Herman Lakerveld
Team manager: Jack Smit
Verzorger: Karl Dorrepaal

DUNKCONTEST:

1.       Luke Essenstam van Lokomotief Rijswijk

2.       Ethan Rutlegde van Punch Delft

3.        Bas Rozendaal van Red Giants Meppel

4.       Tim de Jong van Grasshoppers Katwijk.

 

DRIEPUNTSCONTEST

1.       Stephan Verhart van Black Eagles Rosmalen

2.       Lennart Overdevest van Lokomotief Rijswijk

3.       Enzo Swart van Red Giants Meppel

4.       Michael Madanly van Landslake Lions

5.       Rico Bakker van Groene Uilen Groningen

6.       Luuk Kortekaas van Groene Uilen Groningen.

 

SKILL CHALLENGE
1. Nino Gorrisen van Landslake Lions
2. Rico Bakker van Groene Uilen Groningen
3. Boyd van der Vuurst de Vries van Lokomotief
4. Nick Martina van Red Giants Meppel